Na pierwszy dzień wiosny – fantastyczna przygoda filmowa

Co powiesz, aby początek wiosny świętować z dobrym filmem z gatunku przygody i fantastyki? Jeśli w kinie najbardziej cenisz dobrą rozrywkę, która przenosi cię w inny świat, to film „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” właśnie to ci zagwarantuje.
W produkcji wyreżyserowanej przez Tomasza Szafrańskiego odnajdziesz klimaty znane z amerykańskich hitów i klasyków kina przygodowego jak „Indiana Jones” czy „E.T.”.

ROCK’n’ROLL EDDIE – FILM , FOT JAROSLAW SOSINSKI

A o czym opowiada „Władca przygód…”?

O jednym przypadkowym spotkaniu, które zmienia życie nastolatków – Franka i Izki. Jest próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio… Sam przyznasz, że taka fabuła na pewno nie przypomina zwykłego dnia przeciętnego nastolatka…
Główni bohaterowie filmu, uruchamiając gramofon, sprowadzają do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Kierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy nie wahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze w ukaraniu zbiega.

Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego?

Czy ich przyjaźń przetrwa mimo problemów, które czekają ich po drodze? Koniecznie obejrzyj ten film, a nie tylko uzyskasz na te pytania odpowiedzi, ale też przekonasz się, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Docenisz też kreacje aktorskie debiutującej Weroniki Kaczmarczyk i Szymona Radzimierskiego, którego być może znasz, bo to nastoletni podróżnik, bloger, pisarz i autor książek „Dziennik Łowcy Przygód. Extremalne Borneo” oraz „Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia”.
Ujmie cię też muzyka, którą skomponował do „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” Fred Emory Smith, twórca ścieżki muzycznej do serialu „Star Wars: Forces of Destiny”.
Zapraszamy do kina.😊

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *