Ona i on

A więc stało się! Jest osoba, dla której jesteś w stanie zrobić naprawdę wiele. Jest tylko jeden problem… Obiekt twoich uczuć nic nie wie o tym, co czujesz.

2 sposoby na NIEGO

  1. Wejdź w jego świat. Dowiedz się, czym się interesuje, i zainteresuj się tym samym, choć trochę. Nie chodzi o to, żeby przemienić się w jego klona. Masz być jego dziewczyną, a nie siostrą bliźniaczką! Dlatego nie musisz udawać, że jesteś fanką gier komputerowych, jeśli twoja styczność z grami ogranicza się do krzyczenia na młodszego brata, żeby przestał łupać na kompie. Ale warto, żebyś się dowiedziała, w co on w ogóle gra i dlaczego. Jeśli lubi sport, nie musisz zakładać, że pokonasz go w ilości wsadów do kosza − wystarczy, że przyjdziesz pokibicować. Okaż mu, że jesteś zainteresowana nim i jego pasjami. Może z czasem jego świat stanie się też, przynajmniej częściowo, twoim?
  2. Bądź sobą. Nie próbuj na siłę się zmieniać i dopasowywać do tego, co, jak ci się wydaje, „chłopaki lubią”. Prawda jest taka, że każdy lubi co innego. Jeśli jesteś z natury delikatna i uprzejma, nie ma powodu, żebyś robiła z siebie ostrą chłopczycę. Pokaż mu najlepszą wersję siebie – i czekaj cierpliwie, co się wydarzy.

2 sposoby na NIĄ

  1. Pokaż jej, że ci się podoba. Romantyczne uwielbianie obiektu swoich uczuć z daleka dobrze wygląda w filmach – i tylko tam. W prawdziwym życiu wzdychanie z odległości kilkuset metrów dziewczyna najpewniej weźmie… za kompletny brak zainteresowania swoją osobą! Jeśli chcesz, żeby coś między wami zaiskrzyło – okaż jej, że ci się podoba. Powiedz komplement, zaproś ją gdzieś, zaproponuj pomoc. A przede wszystkim uśmiechnij się.
  2. Wysłuchaj jej. Jeśli chcesz, żeby ona zwróciła na ciebie uwagę – po prostu posłuchaj, co ma do powiedzenia. Wszystko jedno, czy opowie ci o wymarzonych urodzinach czy pożali się na nieczułą matematyczkę. Takie rozwiązanie ma jeszcze jeden plus. Pozwoli ci lepiej ją poznać – i upewnić się, czy naprawdę jesteście dla siebie stworzeni.

Więcej sposobów na NIĄ i na NIEGO w najnowszym numerze „VICTORA”.

 

Fot. George Rudy/Shutterstock.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *