Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD) wraz z Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta zapraszają na wyjątkowy koncert na rzecz podopiecznych komitetu. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz KOPD.

Koncert odbędzie się w niedzielę 25 lutego 2018 r. w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta (Warszawa, ul. Jagiellońska 82B). Bilety w cenie 45 zł są do nabycia na stronie www.goingapp.pl oraz będą dostępne na miejscu, w dniu koncertu. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz dalszej skutecznej pomocy dzieciom, będącym podopiecznymi KOPD, oraz ich rodzicom.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi Przyjaciele: Artysta i jego management, firma LoanMe oraz Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta dołożyli wszelkich starań, aby koncert mógł zostać zrealizowany. Rozpoczęliśmy także współpracę z firmą Going, która sprzedaje bilety na naszą rzecz. Dziękujemy! – powiedziała Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

To nasza kolejna wspólna akcja z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Bardzo się cieszę, że możemy skutecznie wspierać działania Komitetu, realizując jednocześnie naszą pasję do muzyki. Wspieranie podopiecznych KOPD daje ogromną satysfakcję całemu zespołowi Hulakula – podkreśla Bogumił George, prezes firmy BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Do Komitetu Ochrony Praw Dziecka każdego miesiąca trafia ponad 220 zgłoszeń z prośbą o pomoc od mieszkańców województwa mazowieckiego, a także z całej Polski. Każdemu staramy się zapewnić możliwie efektywne wsparcie, jednak potrzebne są do tego kompleksowe działania, takie jak pomoc psychologa, mediatora i, jeśli to konieczne, seksuologa, aby mogli prowadzić odpowiednie wsparcie w zakresie interwencji, mediacji, porad psychologicznych oraz terapii. Komitet prowadzi także długofalowe, strategiczne projekty edukacyjne, współpracuje z biznesem, organizując eventy, akcje – i również na ten cel potrzebne są środki. – dodaje Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

Koncert z udziałem Kamila Bednarka poprowadzi Zygmunt Chajzer. Partnerem wydarzenia jest instytucja finansowa LoanMe. Lokal udostępniło Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Patronat medialny objęło radio Eska, a wsparcia w zakresie sprzedaży biletów udziela Going.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołożyć naszą cegiełkę do tego wspaniałego wydarzenia. Staramy się pomagać jak tylko możemy – wybieramy cele i organizacje, które zmieniają nasz mały, lokalny świat na lepsze. Pomaganie innym jest główną wartością naszej firmy i jesteśmy dumni z tego, że po raz kolejny zaangażowaliśmy się w szlachetny cel, dzięki czemu dzieci porzucone czy maltretowane nie pozostaną bez opieki. Takie wydarzenia są potrzebne, ponieważ poszerzają naszą świadomość i uwrażliwiają na ludzką krzywdę. – powiedziała Katarzyna Bieńkowska z firmy LoanMe.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 25 lutego (niedziela); start imprezy: 17:00;
bilety: 45 zł (całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka)
przedsprzedaż biletów: https://going.pl/kamil-bednarek-dla-kopd
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/157716831683709/

„Współorganizatorem i sponsorem wydarzenia jest instytucja finansowa LoanMe.”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes