Zostań uDOSTĘPniaczem!

Rate this post

Masz świadomość, że rzeczy dla niektórych oczywiste – dla innych są barierą nie do przejścia? Otwórz oczy na bariery i zaproponuj zmiany korzystne dla wszystkich wokół nas. Zgłoś się do ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych (klas IV–VII). Zadanie konkursowe polega na
przygotowaniu pracy na temat identyfikacji przez uczniów barier w swoim otoczeniu utrudniających funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami i zaproponowaniu sposobu ich usunięcia. Praca może mieć formę: plastyczną, zdjęciową lub filmową. Każda szkoła biorąca udział w konkursie zgłasza maksymalnie 10-osobowy zespół uczniów wraz z opiekunem, który zgłosi pracę konkursową. W tym konkursie nie ma przegranych. Nagrody dostają wszyscy!
Laureaci otrzymają wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik i nagrody rzeczowe, zaś pozostali uczestnicy dyplomy i upominki. W każdej placówce, która przystąpi do konkursu, zorganizowana zostanie lekcja o dostępności oraz sześć wyjątkowych warsztatów dla młodzieży szkolnej. Szkoła powinna wypełnić formularz na stronie konkursu do 18 czerwca 2019 r. Prace konkursowe będą przyjmowane do 27 września 2019 r.

Zajrzy na stronę konkursu: udostepniacze.miir.gov.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *