AR.MA „Victor” poleca do posłuchania!

AR.MA  (Artur Maciak) „Winter”

 Jeśli szukacie alternatywy dla wielkich koncernów muzycznych – AR.MA „Winter” jest tym, czego szukasz.

Mody się zmieniają. Raz jest moda na sztukę niezależną. Jest moda na anty-skip, czyli przeskakiwania utworów płyt cd podczas słuchania i moda na inne nośniki. Jest grupa ludzi, którzy ze Szwajcarii z radia ściągają jakieś urządzenia (stare oscylatory np.) na wieś i wydają winyle w nakładzie 100 sztuk. Ostatnio modne są znów kasety VHS. Co ciekawe, wszystkie niezależne labele kupują taśmy w Anglii w tym samym miejscu.

Na tej płycie autor zrobił wszystko sam, nawet zdjęcie na okładkę. Wydaniem zajął się label Plaża Zachodnia, która jest promotorem ciekawej, niezależnej muzy.

Poglądowo można odsłuchać utwory pod tym adresem: https://plazach.bandcamp.com/album/winter?fbclid=IwAR1bC_Y3xyu7E-WUMSpuj1fK5N6-yLaW6z4azDw5ViWnuBl6BEi2usta0Xc (trzeba skopiować do przeglądarki).

Warto posłuchać tej płyty w słuchawkach czy przez kolumny, bo tu istotne są trzaski, piski, różne częstotliwości. Dźwięki otoczenia przepuszczone są przez elektronikę. To wymagająca muzyka dla młodego słuchacza – ale warto spróbować! Zachęcamy!

 

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji ?
Zrobisz to wypełniając poniższy formularz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *