Biuro Podroży Almatur – zdobądź 600 zł na wakacje

Rate this post

Wakacje to najfajniejszy i najbardziej wyczekiwany okres w roku. Chyba nie ma nikogo kto nie odliczałby dni do rozpoczęcia beztroskich, pełnych przygód, letnich ferii. A gdyby tak zamiast bezczynnego czekania, w wolnej chwili, zrobić coś pożytecznego i dzięki temu otrzymać trochę pieniędzy na swój wymarzony wyjazd?

Biuro Podroży Almatur, po zeszłorocznym sukcesie, kolejny raz rusza z ogólnopolską akcją „Zapracuj na wakacje”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zarobienia na swoje wakacje poprzez zrobienie czegoś pożytecznego. Grasz na gitarze? Super! Zrób zdjęcie lub nagraj filmik a otrzymasz 30 zł zniżki. Brałeś udział w akcji charytatywnej? Udokumentuj to, a zyskasz dodatkowe 150 zł. W ten sposób każdy uczestnik może zebrać aż 600 zł na wakacyjny wyjazd.

Akcja potrwa do 30 kwietnia bieżącego roku. Skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nakręcenie krótkiego filmu lub zrobienie zdjęcia pokazującego jak uczestnicy pomagają w codziennych czynnościach domowych, zaprezentowanie swoich zdolności sportowych lub pochwalenie się osiągnięciami w nauce. Następnym krokiem jest zalogowanie się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub podanie adresu email i umieszczenie linku do filmu albo zdjęcia dokumentującego wykonane zadanie.  Posty dzieci i młodzieży na kanałach Facebook i Insagram, powinny być opatrzone hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje oraz mieć status publiczny. Moderatorzy ze strony Organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać zniżki na obozy Almatur w sezonie letnim 2017.

Almatur ma coś jeszcze dla tych, którzy lubią spędzać wakacje ze swoimi znajomymi. To właśnie dla nich została przygotowana akcja „Całą paczką na wakacje”. Wystarczy zebrać minimum cztery osoby, które chcą razem pojechać na ten sam obóz a następnie zalogować się na stronie grupataniej.almatur.pl. W ten sposób każdemu zostanie przyznane kolejne 50 zł zniżki. Co razem daje możliwość zebrania przez jedną osobę aż 650 zł! Całkiem sporo, więc naprawdę warto! 😉 Zwłaszcza, że oferta obozów, jest tak duża, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Więcej na: http://mojewakacje.almatur.pl/

Almatur

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. Biuro jest największym w kraju organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, corocznie z jego oferty korzysta blisko 25 tysięcy młodych ludzi.

Na lato 2017 r. Almatur przygotował blisko 400 obozów tematycznych w 62 miejscowościach na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się również zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata.

almatur_notka_ost

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *