projekt-bez-tytulu

Sheo – Wszystko jest super, tylko z umiarem!

Co Sheo, Gość „Victora”, sądzi o siedzeniu przed komputerem? Dlaczego wkręcił się w zdrowe jedzenie i uznał, że żadna przesada nie jest dobra? Przeczytaj!

 

„Victor”: Pamiętasz, o czym był Twój pierwszy film na YouTubie? Może kręciłeś coś o jedzeniu? Pasztecik?

SHEO: Nie był to pasztecik, wtedy też nie byłem ich wielkim fanem 🙁 To była gierka, zresztą bardzo prosta, ale materiał jest tak okropny w porównaniu do tego, co robię teraz, że się go pozbyłem.

Sheo – skąd się wziął ten pseudonim?

Od Sheogoratha – postaci z serii gier „Elder Scrolls”. Nazywano go „księciem szaleństwa”. Ja też jestem takim szalonym człowieczkiem.


Ile w Sheo jest Macieja?

Całkiem sporo, ale na żywo jestem spokojniejszy i dużo grzeczniejszy:)

Co najlepiej wszamać przed klasówką?

Ja zawsze wcinałem kanapeczki z sałatą, szyneczką i rzodkiewką, prosto od mamusi. Moja mamusia robi najlepsze kanapki.

Mała sprzeczka z rodzicami. Które rozwiązanie jest najlepsze: robimy omlecik à la Sheo, idziemy 4 Lvl w górę w ulubionej grze czy wykonujemy telefon do przyjaciela?

Telefon do przyjaciela, a potem robimy z nim wspólnymi siłami omlecik.

Czy kręcenie filmów na YouTubie, a konkretnie poświęcanie temu dużej ilości czasu nie sprawia, że bywasz oderwany od rzeczywistości?

Myślę, że dzięki temu jeszcze mocniej stąpam po ziemi, bo robię to praktycznie od gimnazjum. YouTube nauczył mnie rutynowej pracy, która czasem trwa nawet kilkanaście godzin dziennie!

Niektórzy twierdzą, że internet i real to dwa światy. Inni uważają, że nie ma takiego podziału, że tylko czasem jesteśmy daleko od klawiatury. Co ty na to?

Oj tam, jakbyśmy przez cały dzień siedzieli przy klawiaturach, to zwariowalibyśmy. Trzeba poświęcać sporo czasu rodzinie i przyjaciołom, ale dziś niestety faktycznie coraz więcej siedzimy w domu.

Jak to jest z tym zdrowym jedzeniem? Lepiej być ortodoksem, omijać z daleka fast foody i przyjmować tylko zdrowe  jedzonko? Czy lepiej kierować się zdrowym rozsądkiem i nie bać się od czasu do czasu zrujnowania w burgerowni?

Myślę, że wszystkiego można spróbować, ale bez przesady! Zdarzy mi się zjeść jakiegoś fast fooda, ale jakbym to robił codziennie, to nie byłoby to zbyt dobre dla mojego zdrowia. Wszystko jest super, tylko z umiarem!

Jaka była reakcja rodziny, kolegów, fanów na Twoją fascynację kuchnią?

Zawsze bardzo chciałem gotować, ale nigdy nie miałem czasu. Moja rodzinka z kolei zawsze bała się, że puszczę dom z dymem:D

„Żyj smacznie i zdrowo” – dlaczego wkręciła Cię ta akcja? Nie przyjemniej kopać dirta w Minecrafcie?

_mg_0299Akcja jest dla młodych ludzi, którzy chcą zacząć odżywiać się zdrowo! Ja sam przez długi czas nie dbałem o dietę, ale w końcu trzeba się ogarnąć i wziąć się w garść. Dzięki „Żyj smacznie i zdrowo” mogę nauczyć się wielu nowych rzeczy związanych z gotowaniem i być zdrowszy. Wy też! Czyż to nie ważniejsze, niż kolejny dzień w kwadratowej kopalni? Zresztą, „Żyj smacznie i zdrowo” to bardzo fajna sprawa. Na www.zyjsmacznieizdrowo.pl znajdziecie pełno ciekawych i banalnie prostych przepisów, np. na przygotowanie omletu, który pokazałem na swoim kanale. Jest też coś dla Waszych nauczycieli, którzy znajdą tam interesujące scenariusze lekcji o zdrowym odżywianiu. Koniecznie im o tym powiedzcie! A, i byłbym zapomniał o konkursie! Do wygrania mnóstwo nagród, a do 5 szkół zawitam osobiście;)

 

Z Sheo rozmawiał Artur Maciak

 

 

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji ?
Zrobisz to wypełniając poniższy formularz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *