Rate this post

Na rynku pojawiają się nowe produkty oferujące nowe funkcje, I taki produkt przygotowała firma EPOSN – L486

Jest nim wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca szybkie, ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie, bez podłączania do komputera i co  najważniejsze bez kartridży!

Niezależnie od tego, czy drukujesz dokumenty, zdjęcia, czy faktury, możesz drukować tysiące stron przy nieprawdopodobnie niskich kosztach dzięki pojemnemu zbiornikowi na atrament urządzenia L486. Ta wydajna i niezawodna drukarka dzięki technologii marki Epson zapewnia wysokiej jakości wydruki. Urządzenie wyróżniają cechy, takie jak wydruk bez marginesów, bezproblemowa konfiguracja czy drukowanie bez podłączania do komputera.

Nigdy więcej kartridży!

Zapas atramentu na dwa lata

Dzięki modelowi L486 rzadko uzupełniasz atrament i nie grożą Ci nieprzewidziane koszty. Można wydrukować nawet 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w kolorowym przy użyciu wkładów początkowych. Do drukarki dołączony jest kompletny zestaw atramentów oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem, dzięki czemu drukarka jest gotowa do pracy bezpośrednio po zakupie.

Kluczowe cechy

Wyjątkowo niski koszt drukowania, skanowania i kopiowania: Zintegrowany pojemnik na atrament o wysokiej wydajności

Z zapasem atramentu na dwa lata: 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w trybie kolorowym

Dodatkowe atramenty w zestawie: Opakowanie zawiera jeden standardowy zestaw atramentów plus dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem

Brak problemów: Obowiązuje gwarancja firmy Epson na 12 miesięcy lub do 30 000 stron

Elastyczność działania, Wi-Fi i wyświetlacz LCD: Łączność Wi-Fi, wyświetlacz LCD i łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych

Dowiedz się wiecej na stronie www.epson.pl/promocja

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes