CEMS Chance – Szansa na spełnienie marzeń!

Każdy człowiek posiada marzenia. Każdy chciałby je zrealizować. Każdy z nas ma także talenty i predyspozycje, które wartę są pielęgnowania i rozwijania. Czy nie to, co mamy sobą do zaoferowania innym, czyni nas naprawdę wartościowymi? Problem wśród młodych ludzi tkwi nie tylko w kwestii samozaparcia i wiary we własne możliwości, ale niekiedy także w sytuacji finansowej, rodzinnej czy zdrowotnej. Przeszkodą są również nasuwające się wątpliwości lub brak odpowiedniego ukierunkowania i zmotywowania. Drogowskazem staje się dla Was CEMS Chance 🙂

CEL I OGÓLNA IDEA

CEMS Chance to projekt absolutnie wyjątkowy, który skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy programu przez 4 pełne dni, spędzone w stolicy kraju uczą się odkrywać samych siebie i pokonywać własne słabości. Cykl warsztatów i spotkań ze sławnymi osobistościami, przedstawicielami świata biznesu i mediów, sportowcami i mówcami ma na celu ukazanie licznych możliwości wyboru i rozwoju ścieżki kariery zawodowej. Historie opowiadane przez prelegentów dają żywy dowód, że przy odrobinie determinacji, każdy z nas może stanąć na szczycie, a bariery, które zawsze napotkamy, można łatwo pokonać. Do tej pory nasze wydarzenie uświetnili swoją obecnością między innymi: Beata Pawlikowska, Rafał Brzozowski, Piotr Cieszewski czy Dorota Wellman.

Młodzież nabywa również umiejętności praktyczne, które pomagają w późniejszym dorosłym życiu, jak zdolności pisania CV, autoprezentacji czy radzenia sobie ze stresem i zarządzaniem czasem. Wielokierunkowość zdobywanych kompetencji daje szansę na pełne zrozumienie indywidualnego potencjału uczestników!

NIE TYLKO NAUKA

W czasie projektu Chance organizatorzy starają się zapewnić młodym podopiecznym jak najwięcej wspaniałych atrakcji, tak żeby na długo zapamiętali swoją wizytę w Warszawie. Z tego powodu z roku na rok wzbogaca się lista rozrywek, wśród których nie brak wyjść do muzeów, galerii, parków rozrywki, Centrum Nauki Kopernika, ale również emocjonującej zabawy podczas kręgli czy laserowego paintball’a. Tutaj, w sercu stolicy, budują się przyjaźnie na całe życie! Choć trafia do nas młodzież z różnych zakątków Polski, na ten jeden moment wszyscy stajemy się jedną grupą, której wspólna siła i chęci tworzą magiczną atmosferę.

WYJĄTKOWA PRZYGODA!

Każdego roku organizatorzy starają się dostarczyć uczestnikom nowe niezapomniane wrażenia. Dlatego z niecierpliwością czekamy na najbliższą edycję, do której gorąco zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i I klas ponadgimnazjalnych. Sam projekt odbędzie się w dniach 16-19 maja, natomiast rekrutacja rozpocznie się 7 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia. Wystarczy wypełnić formularz, dostępny na stronie www.cemschance.pl. Wierzymy, że każdy młody człowiek, który do nas trafia, ma niepowtarzalną osobowość i talent.

Naszym celem jest podsunięcie rozwiązań i wachlarza bogatych możliwości, obudzenie odwagi i rozpalenie pasji. Dołącz do nas i uwierz w siebie! Wyrusz w magiczną trasę po Warszawie, która na zawsze zmieni Ciebie i Twoje oczekiwania 🙂

1 odpowiadzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji ?
Zrobisz to wypełniając poniższy formularz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *